top of page

Dlaczego każda placówka powinna mieć dystrybutor wody?Prawdę powiedziawszy, widok dystrybutora z wodą w szkole to rzadkość. Prędzej znajdą się tam automaty z gazowanymi napojami do kupienia niż woda do nalewania w plastikowych kubkach. W firmach jest już nieco inaczej – tam częściej znaleźć można dystrybutor, ale też nie zawsze. Tymczasem zapewnienie dostępu do wody pitnej nie tylko wpływa dobrze na wizerunek firmy czy szkoły, ale też na funkcjonowanie jej pracowników i uczniów.


Czysta, zdrowa, mineralna

Przede wszystkim nawodniony organizm pracuje w sposób optymalny. Sprawia ona, że czujemy się lepiej, potrafimy się skoncentrować i szybciej przetwarzać informacje. Woda jest nam oczywiście potrzebna do życia, więc o każdej porze dnia powinniśmy móc swobodnie się jej napić. Pracownicy firm i uczniowie szkół powinni więc móc w każdej chwili ugasić pragnienie czystą, zdrową i mineralizowaną wodą. Dzięki temu placówka może stać się miejscem przyjaznym dla użytkowników.


Dlaczego warto zamontować dystrybutor?

Dystrybutor wody do szkoły jest nowoczesnym i niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Woda, która znajduje się w naszym dystrybutorze, nie jest narażona na negatywne działanie światła ani tlenu. Dzięki temu zawsze wyjątkowo smakuje, a do tego jest bezpieczna dla naszego organizmu. Dystrybutor posiada specjalny filtr, który umożliwia uzyskanie wody alkalicznej. Pozwala więc cieszyć się smakiem czystej wody każdego dnia. W dodatku woda taka jest zawsze na wyciągnięcie ręki. My polecamy szczególnie dystrybutory fontanny dla szkół oraz dystrybutory fontanny z wodą alkaliczną dla firm.
Wszystkich, którzy szukają dystrybutora wody do szkoły czy firmy, zapraszamy do kontaktu. Z wielką przyjemnością udzielimy wszystkich informacji. Zachęcamy też do odwiedzin na naszej stronie www.aqua-logic.pl.

9 wyświetleń

Comments


bottom of page