top of page

Kilka słów o zaletach bezbutlowych dystrybutorów do wody
Uczciwość jest w cenie. Z tego powodu jako firma, która oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z bezbutlowych dystrybutorów do wody, czujemy się w obowiązku przedstawić ich największe zalety i uzmysłowić, dlaczego warto ich używać.

Jakie są główne zalety dystrybutorów do wody?

Wynajęcie urządzenia jest tańsze

Oprócz tego nie trzeba magazynować butli. Dystrybutor zostaje podpięty od razu do ujęcia wody – nawet w odległości do 50 m.

Dzięki dystrybutorom woda jest zawsze dostępna dla pracowników

Pozwala to uniknąć sytuacji awaryjnych – awarie wodociągów trafiają się bardzo rzadko. Jeśli wybierzemy typowy dystrybutor na butle, ryzykujemy, że mogą przytrafić się opóźnienia w dostawie. Ten problem pojawia się zwłaszcza latem.

Nasze dystrybutory mają stałą cenę miesięcznego najmu

To cenią przede wszystkim działy księgowości i kontrolingu. Można też wspomnieć tutaj, że nie trzeba kontrolować liczby dostarczonych butli.

Woda nie podlega zjawisku akwarium

Zjawisko to polega na kwitnieniu wody pod wpływem światła i tlenu. Woda znajdująca się w butlach za każdym razem jest wystawiona na działanie światła i tlenu, a to powoduje kwitnienie. W przypadku podłączonych do bieżącej wody dystrybutorów, efektu kwitnienia i rozwoju bakterii się nie trzeba się obawiać.

Dystrybutory filtrujące pomagają chronić środowisko

W jaki sposób? Przede wszystkim w porównaniu z coolerami, na których zamontowane są butle z wodą, dystrybutory filtrujące pobierają mniej energii elektrycznej. Przy korzystaniu z nich nie używa się trudnych do utylizacji butli plastikowych. Warto też zaznaczyć, że nie w przypadku dystrybutorów bezbutlowych nie mamy kontaktu ze szkodliwymi fenolami, czyli pochodnymi ropy naftowej, a także z rakotwórczym Biosfenolem A, czyli środkiem używanym przy produkcji baniaków na wodę.

Mamy nadzieję, że udało nam się choć trochę przekonać Was do tego, że dystrybutor wody to dobra inwestycja. Nie tylko ekonomiczna, ale i zdrowotna i ekologiczna. Po szczegółowe informacje zapraszamy na naszą stronę.

24 wyświetlenia

Comments


bottom of page