top of page

Sektor gastronomiczny wymaga szczególnego podejścia do jakości produktów. W restauracji, kawiarni czy bistro każdy składnik odgrywa kluczową rolę w tworzeniu niezapomnianych doznań dla klienta. Aqualogic dostarcza wodę idealną dla branży gastronomicznej, by wspierać restauratorów w ich pasji.

Doskonała woda – fundament wyjątkowych potraw i napojów

Znakomita kuchnia zaczyna się od doskonałych składników. Dzięki wodzie mineralizowanej od Aqualogic, każda potrawa i napój zyskują wyjątkowy smak. Nasza woda filtrowana gwarantuje czystość i świeżość, niezależnie od tego, czy jest używana do gotowania, parzenia kawy czy podawana gościom.

Woda dla gastronomii z Aqualogic – doskonałość w każdej kropli

MODELE DYSTRYBUTORÓW W OFERCIE DLA GASTRONOMI

RUHENS WHP 850

RUHENS WHP 850S MINI

POU PURE WAY

PURE WAY MINI

CHRIS STAR

CHRIS STAR MINI

RUHENS WHP300

RUHENS WHP340 S MINI

WATERPIA 2200

RS1 SODA

RUHENS WHP 850S SODA

RUHENS WHP 850S MINI SODA

CHRIS STAR SODA

CHRIS STAR SODA MINI

RUHENS WHP 1670 SODA

RUHENS WHP 1670 SODA MINI

RUHENS WHP 300 SODA

RUHENS WHP 340 S SODA MINI

POU PURE WAY SODA

POU PURE WAY SODA MINI

WATERPIA 2200 SODA

AVANT SODA

AVANT PRO

MIDEA

MIDEA MINI

Nowoczesne urządzenia dla nowoczesnej gastronomii

Sektor gastronomiczny jest dynamiczny i pełen innowacji. Aqualogic dostarcza urządzenia, które sprostają wymaganiom każdej restauracji. Oferujemy systemy dostarczające wodę zimną idealną do orzeźwienia w upalne dni, oraz wodę gorącą niezbędną w kuchni.

Ekologia na talerzu

Coraz więcej restauracji stawia na ekologię, dostarczając swoim gościom potrawy z lokalnych i ekologicznych składników. Aqualogic idzie w tym kierunku, oferując rozwiązania przyjazne dla środowiska.

Nieprzerwane dostawy dla branży gastronomicznej

W sektorze gastronomicznym nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego zapewniamy niezawodność dostaw i łatwość zamawiania przez naszą podstronę zamówień.

Aqualogic dba o każde miejsce

Nie tylko restauracje czerpią korzyści z naszej wody. Jeśli szukasz rozwiązań dla innych miejsc, sprawdź naszą ofertę dla domów dostępną na podstronie woda dla domów.

Aqualogic to więcej niż woda. To wsparcie dla branży gastronomicznej w dążeniu do doskonałości. Wierzymy, że doskonała woda to klucz do sukcesu każdej restauracji, kawiarni czy bistro. Zapraszamy do współpracy!

bottom of page