top of page

Hotele są miejscami, gdzie goście oczekują wyjątkowego komfortu i doskonałej jakości usług. Jakość podawanej wody odgrywa tu kluczową rolę, wpływając na ogólne wrażenia klienta. Aqualogic dostarcza wodę idealną dla hoteli, wspierając je w tworzeniu niezapomnianych doświadczeń dla swoich gości.

Doskonała woda w centrum luksusu

Pierwszorzędną wodę mineralizowaną można podać bezpośrednio do pokoju gościa, serwować w hotelowej restauracji czy w spa. Nasza woda filtrowana zapewnia, że każdy kran w hotelu dostarcza wodę najwyższej jakości.

Woda dla hoteli z Aqualogic – luksus i komfort w każdej kropli

MODELE DYSTRYBUTORÓW W OFERCIE DLA HOTELI

RUHENS WHP 850

RUHENS WHP 850S MINI

POU PURE WAY

PURE WAY MINI

CHRIS STAR

CHRIS STAR MINI

RUHENS WHP300

RUHENS WHP340 S MINI

WATERPIA 2200

RS1 SODA

RUHENS WHP 850S SODA

RUHENS WHP 850S MINI SODA

CHRIS STAR SODA

CHRIS STAR SODA MINI

RUHENS WHP 1670 SODA

RUHENS WHP 1670 SODA MINI

RUHENS WHP 300 SODA

RUHENS WHP 340 S SODA MINI

POU PURE WAY SODA

POU PURE WAY SODA MINI

WATERPIA 2200 SODA

AVANT SODA

AVANT PRO

MIDEA

MIDEA MINI

Nowoczesne urządzenia dla nowoczesnych hoteli

Hotele ciągle ewoluują, podnosząc standardy i wprowadzając innowacje. Aqualogic dostarcza urządzenia, które idealnie wpisują się w te trendy, oferując zarówno wodę zimną do orzeźwienia, jak i wodę gorącą do serwowania herbaty czy kawy.

Ekologia w sercu hotelarstwa

Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszy w branży hotelarskiej. Aqualogic jest tu partnerem, dostarczając rozwiązania ekologiczne, które wspierają hotele w dbałości o środowisko.

Nieprzerwane dostawy – gwarancja jakości

W hotelarstwie nie ma miejsca na błędy. Dlatego gwarantujemy niezawodność dostaw oraz łatwość zamawiania przez naszą podstronę zamówień.

Aqualogic wspiera różne branże

Hotele to tylko jeden z sektorów, w których nasza woda sprawdza się doskonale. Jeśli interesuje Cię oferta dla sektora gastronomicznego, zapraszamy na podstronę woda dla gastronomii.

Aqualogic to nie tylko woda. To partner dla hoteli, który pomaga w tworzeniu luksusowych i komfortowych doświadczeń dla gości. Nasza misja to wspieranie hoteli w dążeniu do doskonałości. Zapraszamy do współpracy!

bottom of page